Испрати ново Најнови Популарни ЧПП

Шупак

(1) Неподносливо арогантна и понекогаш злобна личност (2) Член на ВМРО ДПМНЕ (3) Омилен збор на министерот Ставревски за опишување на неговите сопартијци

Што се занесува таа, шупак еден, таа европратеник некој се праи. Сељанка од Струмица…

26

Случајни записи:

Педерлук

Докурца

Да да, се сеќавам