Испрати ново Најнови Популарни ЧПП

Миленко

Глупав муабет или кога ке направиш нешто ретардирано

- пробуваш да фрлиш рецимо петарда и ти пука у рака, си направил Миленко- не одам со него на кафе миленко муабети прави

7

Случајни записи:

Мастраф

Неприсвест

Докурца