Испрати ново Најнови Популарни ЧПП

Чоекот

Дискретно, тајно, реферирање на Сашо Мијалков, екс-шеф на ДБК и братучед на премиерот, воедно и прв рекет на Македонија.

Чоекот му го затворил кафичот за да го даде на Ален.

14

Случајни записи:

Оноди

Шие ми га ѓуро...

Педерлук